Kariéra

Obchodní spolupráce

Pro rozšiřující se distribuční síť značky SimonsVoss, hledám vhodné obchodní partnery z oboru. Vhodné pro zavedené firmy. V případě zájmu volejte tel. 777 227 736

Obchodní zástupce

Hledáme spolupracovníky na pozici obchodní zástupce v dynamicky se rozvíjející společnosti Garadic s.r.o.. Lokalita: celé území České republiky (v závislosti na vaší lokalitě).

» Vaším úkolem bude:

  • Vyhledávání potenciálních firemních zákazníků
  • Aktivní prodej produktů a služeb stávajícím i novým firemním zákazníkům společnosti Garadic s.r.o.
  • Samostatné vedení obchodních jednání
  • Vytváření nabídek pro firemní zákazníky a novým firemním zákazníkům
  • Budování dlouhodobých obchodních vztahů se zákazníky
  • Zajištění administrativní činnosti a agendy spojené s prodejem

» Nabízíme

  • vysoké finanční ohodnocení
  • zajímavou a nestereotypní práci
  • zázemí stabilní společnosti
  • flexibilní pracovní dobu
  • odborné zaškolení a další osobní rozvoj prostřednictvím individuálního koučingu
  • příjemný kolektiv spolupracovníků
  • možnost kariérního růstu

» Požadujeme

  • živnostenský list
  • vysoké pracovní nasazení, flexibilitu a orientaci na výsledek
  • výborné komunikační schopnosti
  • spolehlivost a samostatnost
  • znalost práce s PC a vlastní notebook
  • trestní bezúhonnost
  • vlastní automobil výhodou

Novinky

Nová divize pro BOZP, PO a Outsourcing

11. září 2015

Vytvoření Nové divize pro BOZP, PO a Outsourcing ve spolupráci se spol. Altcom, s.r.o.

Přečtěte si více...

Růst společnosti Garadic

30. srpna 2015

Naše společnost se rozrůstá o další členy. Kteří se vám tak budou věnovat v oblastech: BOZP, PO, SimonSvoss Technologií, Kogeneračních jednotek, Softwaru,  Účetnictví a Daní.

New E-kontrol platform

11. června 2015

S další novinkou Vám představujeme nové využití platformy E-kontrol.
Tato platforma slouží našim zákazníkům pro snadnější a přehlednější sledování technické dokumentace.

S další úpravou a zlepšováním služeb vám v této oblasti můžeme poskytnout zázemí pro úplný Outsourcing. Našim cílem je poskytnou komplexnost našich služeb podpořenou zkušenostmi z mnohaleté praxe.

Archiv novinek