Graadic Technologies

Garadic Technologie

Digitální uzamykací přístupový systém SimonsVoss je elektronická náhrada pro současné mechanické zámkové systémy. Moderní a pohodlné zabezpečení bytů, domů, kanceláří, hotelů, bank a jiných komerčních objektů.

Více o SimonsVoss Technologies

Moderní, účinné a ekologicky šetrné zařízení vyrábějící současně elektrický proud a teplo nebo chlad. Kogenerace nabízejí variantu možnosti odkupu elektrické energie. Výhoda energetické soběstačnosti s rychlou návratností investic.

Více o Kogeneračních jednotkách

Analýza, vývoj, podpora a údržba software aplikací na zakázku a jejich strategický rozvoj se zaměřením na vzdálený internetový přístup včetně aplikací do mobilních telefonů.

Více o Softwarových řešeních

eKontrol informuje, přehledně zobrazuje a hlídá platnost Vámi zadaných revizí, kontrol, zkoušek, testů vyplývající nejenom z podnikatelských povinností.

 

Více o Programu eKontrol

Kompletní zajištění povinností plynoucí z požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, které jsou neoddělitelnou součástí činnosti všech zaměstnavatelů.

Více o BOZP a PO

Externí zpracování podvojného účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy, výkazů DPH, daňové přiznání všech typů, zastupování při jednání na úřadech a poskytování finančního i provozního poradenství.

Více o účetníctví a daních

Novinky

Nová divize pro BOZP, PO a Outsourcing

11. září 2015

 

Vytvoření Nové divize pro BOZP, PO a Outsourcing ve spolupráci se spol. Altcom, s.r.o.

 

Přečtěte si více...

Růst společnosti Garadic

30. srpna 2015

Naše společnost se rozrůstá o další členy. Kteří se vám tak budou věnovat v oblastech: BOZP, PO, SimonSvoss Technologií, Kogeneračních jednotek, Softwaru,  Účetnictví a Daní.

New E-kontrol platform

11. června 2015

S další novinkou Vám představujeme nové využití platformy E-kontrol.
Tato platforma slouží našim zákazníkům pro snadnější a přehlednější sledování technické dokumentace.

S další úpravou a zlepšováním služeb vám v této oblasti můžeme poskytnout zázemí pro úplný Outsourcing. Našim cílem je poskytnou komplexnost našich služeb podpořenou zkušenostmi z mnohaleté praxe.

Archiv novinek