Graadic Technologies

Garadic Technologie

Digitální uzamykací přístupový systém SimonsVoss je elektronická náhrada pro současné mechanické zámkové systémy. Moderní a pohodlné zabezpečení bytů, domů, kanceláří, hotelů, bank a jiných komerčních objektů.

Více o SimonsVoss Technologies

Moderní, účinné a ekologicky šetrné zařízení vyrábějící současně elektrický proud a teplo nebo chlad. Kogenerace nabízejí variantu možnosti odkupu elektrické energie. Výhoda energetické soběstačnosti s rychlou návratností investic.

Více o Kogeneračních jednotkách

Analýza, vývoj, podpora a údržba software aplikací na zakázku a jejich strategický rozvoj se zaměřením na vzdálený internetový přístup včetně aplikací do mobilních telefonů.

Více o Softwarových řešeních

eKontrol informuje, přehledně zobrazuje a hlídá platnost Vámi zadaných revizí, kontrol, zkoušek, testů vyplývající nejenom z podnikatelských povinností.

 

Více o Programu eKontrol

Kompletní zajištění povinností plynoucí z požární ochrany, bezpečnosti a ochrany zdraví při práci, které jsou neoddělitelnou součástí činnosti všech zaměstnavatelů.

Více o BOZP a PO

Externí zpracování podvojného účetnictví, daňové evidence a mzdové agendy, výkazů DPH, daňové přiznání všech typů, zastupování při jednání na úřadech a poskytování finančního i provozního poradenství.

Více o účetníctví a daních

Novinky

Vypuštěna nová verze eKontrol

18. května 2020

eKontrol - ugrade softwaru BOZP a PO - COVID 19

Archiv novinek